Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde korona alarmı! 235 personel...

Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Genel Koordinatörü Volkan Memduh Gültekin, Kovid-19 nedeniyle takibe alınan personel sayısının 235 olduğunu belirtti.

GÜNDEM 22.08.2020, 22:04 22.08.2020, 23:04
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde korona alarmı! 235 personel...

Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Genel Koordinatörü Volkan Memduh Gültekin, belediyede Kovid-19 nedeniyle takibe alınan personel sayısının 235 olduğunu açıkladı.

Volkan Memduh Gültekin, Twitter'dan yaptığı açıklamada Ankara Büyükşehir Belediyesinde koronavirüs sebebiyle 235 personelin takibe alındığını belirtti.

EGO Genel Müdürü Nihat Alkaş ve ASKİ Genel Müdür Yardımcısı Cüneyt Öztürk'ün de takibe alınanlar arasında olduğunu belirten Gültekin, şu ifadeleri kullandı:

• Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde KOVID-19 sebebiyle takibe alınan personel sayısı bugün itibarıyla 235'tir.

EGO Genel Müdürümüz Sayın Nihat ALKAŞ ve ASKİ Genel Müdür Yardımcımız Sayın Cüneyt ÖZTÜRK'ün de testlerinin pozitif çıktığını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

• Genel Müdürlerimiz ve personellerimize acil şifalar diliyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.

Bu süreçte Belediyemizin tüm birimlerinde çalışma arkadaşlarımızın ve vatandaşlarımızın sağlığı için zorunlu görüşmeler hariç ziyaretler yasaklanmıştır.

Yorumlar (0)
19°
açık