Flaş iddia! Nihat Hatipoğlu koronavirüse mi yakalandı?

Alınan bilgilere göre Ünlü İlahiyatçı Nihat Hatipoğlu ile ilgili sosyal medyada koronavirüs olduğuna yönelik paylaşım yapılsa da Nihat Hatipoğlu'nun ciğerlerinde bir sorun olduğu için tedavi gördüğü öğrenildi.

GÜNDEM 25.08.2020, 03:23 25.08.2020, 03:37
Flaş iddia! Nihat Hatipoğlu koronavirüse mi yakalandı?

Ünlü İlahiyatçı Nihat Hatipoğlu ile ilgili sosyal medyada koronavirüs olduğuna dair iddiaları gündemde bomba etkisi yaratmasının ardından Hatipoğlu’nun asistanı konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

“TESTİ NEGATİF ÇIKTI”

Facebook hesabındaki paylaşımda ”Ya Şafî… Hocamız tedavi görüyor.. Duanızı rica ediyoruz…” ifadeleri yer aldı.

Ünlü akademisyen Hatipoğlu’nun asistanı konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Nihat Hoca’nın ciğerlerinde bir sorun vardı. Korona şüphesiyle test yapıldı. Yapılan testte Nihat Hoca’nın testi negatif çıktı. Kendisi şuanda evinde. Önümüzdeki günlerde bir test daha yapılacak. Kendisi sevenlerinin duasını bekliyor.” dedi.

Nihat Hatipoğlu'nun hastalığıyla ilgili belirsizlik sürerken asistanından bir internet sitesine yapılan açıklamadan koronavirüs testinin negatif çıktığı belirtildi. Hatipoğlu'nun ilerleyen günlerde yine test olacağı belirtilirken, sorunun ciğerlerinden kaynaklandığı ifade edildi. 

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu geçen sene Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğüne atanmıştı.

Yorumlar (0)
19°
açık