Siyasal İslamcı çevreler yine Sinan OĞAN'ı hedef gösterdi.

Sık sık Dr. Sinan Oğan'ı hedef gösteren Siyasal İslamcı çevreler bunu da artık sistematik bir şekilde yapmaya başladılar. Son olarak Yeni Şafak Gazetesinin Suriyeli muhabiri ırkçı paylaşımlarla Dr. Sinan OĞAN'ı hedef gösterdi.

GÜNDEM 04.08.2020, 16:12 05.08.2020, 00:30
Siyasal İslamcı çevreler yine Sinan OĞAN'ı hedef gösterdi.

Yeni Şafak'ın Suriyeli Editörü Hamza Hıdır, sık sık Sinan Oğan'ı hedef göstererek krimal suç işleyen her Suriyeliye sahip çıkarak bu suçların nedenini ve sosyolojik sebeplerini araştırmadan direk suçu Türk Milliyetçilerine atıyor. Türk Milletinin hatta ve hatta AKP'lilerin büyük bir çoğunluğunun bile 'Artık Türkiye'de Suriyeli istemiyoruz' gibi serzenişlerine kulağını tıkayan hükümet en son seçimlerde de bunun sandığa yansımasını gördü. Sokak röportajlarında halka mikrofon uzatan muhabirlere bile açık açık konuşan halk Suriyelilerden bıkmış durumda.

Yandaş Medyadaki uzantıları ile Türkiye'deki Suriyelileri savunmaya çalışan Suriyeli gazeteciler ne ara vatandaş olup gazeteci sıfatı aldı ise kendilerini bu milletin bir parçası olarak görmeye başladı.

Sian OĞAN'ın mahsun paylaşımlarını bile çarpıtarak haber yapan bu gazeteciler Ümmetçilik ve Hilafet rüyalarından hala uyanmamış ki, Türkiye'yi Suriye  veya başka bir arap üşlesi gibi görmeye başladılar. Türkiye Cumhuriyeti bir Laik Hukuk Devletidir ve Suriyelilerin ülkemizdeki sıfatı da sığınmacıdır. Türk Milleti ile ortak bir vatana sahip değildir.

İşte çarpıtılan O twitt. 

"Savcılığa çağrımdır. Yeni Şafak Gazetesi Suriyeli Hamza Khedr'a (Hamza Hıdır) bizi hedef gösteren haber yaptırarak suç işliyor. Bir adım ötesi Suriyelilerin eline silah verip saldırtmaktır!" ifadelerini kullandı.

Hırsızlık, tecavüz ve sık sık Türk halkı ile olan kavgalarını bile savunacak hale gelen suriyeli sevdaları ne yazık ki artık suriyeli gazeteciler aracılığı ile yapılmakta. Çünkü Suriyelilerin işlediği suçları savunacak yandaş gazeteciler bile kalmadı.

BU HABERDE HOŞUNUZA GİDEBİLİR

Yorumlar (2)
Emrah Tekin 3 ay önce
2023 Cumhurbaşkanı adayım Sinan OĞANdır
Selin Yegen 3 ay önce
Bence Biri Degil ikisine Evine Dönmeli Coranadan dolayı 65 yas üstü siyaset yapamaz.
19°
açık