AKP eski il başkanından flaş iddia! Yeni 'reis' Albayrak mı?

AKP eski Düzce İl Başkanı Saim Tut'tan flaş iddia. Berat Albayrak'ın AK Partinin başına geçeceğini öne süren Tut'un yazısı dikkatlerden kaçmadı.

SİYASET 28.08.2020, 13:12
AKP eski il başkanından flaş iddia! Yeni 'reis' Albayrak mı?

AK Parti eski Düzce İl Başkanı Saim Tut, bugünkü ankaraekspresi.com'da yayımlanan yazısında siyaset kulislerini hareketlendirecek bir yazı kaleme aldı. 

Sait Tut, Karar gazetesi yazarı Hakan Albayrak'ın Genel Yayın Yönetmeni olduğu internet sitesindeki yazısında AK Partinin başına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın geçeceğini iddia etti. 

Eski AK Partili yazarın "AK Partili sevgili dostlarımıza da bir müjdem var" diyerek duyurduğu yazısının ilgili kısmı ise şöyle:

"Bu aşamada uzunca süre omuz omuza yürüdüğümüz AK Partili sevgili dostlarımıza da bir müjdem var; tez zamanda yeni ‘’reisiniz’’ ve ekseniniz Berat bey olacak gibi görünüyor. Şimdiden buna alışmaya çalışsanız iyi olur sanırım. Ayrıca beyefendiyi hangi argümanlarla savunup ne gibi başarılarını ön plana çıkartarak destekleyebileceğinizi de düşünmeye başlamanızı tavsiye ederim. Tabi bu arada nasıl bir huzur, rahatlık ve özgüvenle bunu yapabileceğinizi de hesap edin lütfen."

KEMAL ÖZKİRAZ DA PAYLAŞTI 

Avrasya Anket'in Başkanı Kemal Özkiraz da söz konusu iddia ile ilgili "Ben iki yıldır söylüyorum" ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)
19°
açık