Destici'ye bayrak açtı, BBP Genel Başkanlığına aday oldu

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinden olan Yılmaz Derin, Büyük Birlik Partisinden (BBP) Genel Başkan adayı olduğunu açıkladı.

SİYASET 25.08.2020, 14:53 26.08.2020, 01:32
Destici'ye bayrak açtı, BBP Genel Başkanlığına aday oldu

Zonguldak Çaycumalı olan ve Antalya’da yaşayan Yılmaz Derin, yaklaşan Büyük Birlik Partisi kongresinde Genel Başkan Mustafa Destici’nin karşısında adaylığını açıkladı.

Manavgat BBP’de Belediye Başkan adaylığı, Milletvekilliği adaylığı, Alperen Ocak Başkanlığı görevlerine bulunan Yılmaz Derin, "Başta terörle mücadele ve ekonomik huzur ve refah olmak üzere, ülkenin yönetimine talibiz. Şu anda bütün bu yaşananların temelinde, istikametini kaybetmiş bir hareketi, kendi tabiî rotasına yeniden döndürme çabasıdır. BBP’de hiç kimse, yalan üzerine siyaset üretemez, vefasızlık üzerine siyaset üretemez. Arkadaşlarını birbirine düşürerek kendisini bir yere taşıyamaz. Biz, samimiyeti kaybettik" dedi.

Dah önce'de Muhsin YAZICIOĞLU'nun baş danışmanı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan İktisatçı-İletişim Uzmanı Cevdet TELLİOĞLU BBP Genel Başkanlığına adaylığını açıklamıştı. Haşim YANAR'ın BBP'den ihraç edilmesi üzerine en güçlü aday olarak çalışmalarını sürdüren TELLİOĞLU BBP Camiasında tanınan ve sevilen bir isim olarak gösteriliyor.

Yorumlar (0)
19°
açık