Polisim diyerek dehşet yaşatmıştı! Suç makinası çıktı

Hadımköy’de çakarlı bir araç sürücüsü kendine yol vermeyen aracın önünü keserek Dadaş Aras'ı bıçakladı. Savcılık, 6 farklı suç kaydı bulunan Muhammet Enes U., hakkında yakalama kararı çıkarttı.

YAŞAM 22.08.2020, 21:54 23.08.2020, 15:21

İstanbul Hadımköy’de çakarlı bir araç sürücüsü kendine yol vermeyen aracın önünü keserek Dadaş Aras'I bıçakladı. Savcılık, 6 farklı suç kaydı bulunan Muhammet Enes U., hakkında yakalama kararı çıkartarak, yurt dışına çıkış yasağı getirdi.

Polis olduğunu ve kendisine neden yol vermediği bahanesiyle Aras’a tepki gösterdi ve tartışamaya başladı. Dadaş Aras cep telefonu ile yaşananları ve araçta bulunan çakar sistemini kaydetti. Bir süre sonra telefon kaydı son bulurken saldırgan şahıs Dadaş Aras’ı 5 yerinden bıçakladı.

Çevrede bulunan vatandaşlar durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Aras’ı ambulans ile hastaneye kaldırdı.

SALDIRGANIN 6 FARKLI SUÇ KAYDI VAR

Öte yandan Muhammet Enes U.’nun, bir tekstil firmasının sahibinin oğlu olduğu öğrenildi. Savcılık, 6 farklı suç kaydı bulunan Muhammet Enes U., hakkında yakalama kararı çıkartarak, yurt dışına çıkış yasağı getirdi. 

Yorumlar (0)
19°
açık